Home

počistiti kriška Zapamtite barbara matic judo Memorija Do izvanredan

Slobodna Dalmacija - Povijesni uspjeh za hrvatski judo! Barbara Matić  obranila naslov svjetske prvakinje u hrvatskom finalu, Lara Cvjetko  osvojila srebro
Slobodna Dalmacija - Povijesni uspjeh za hrvatski judo! Barbara Matić obranila naslov svjetske prvakinje u hrvatskom finalu, Lara Cvjetko osvojila srebro

BARBARA MATIĆ - najnovije objave | 24sata

Samo na SK: Barbara Matić u borbi za broncu - Sportklub

Brigita Matic of Croatia European judo chapion in 2012 in the category up  to 70 kg
Brigita Matic of Croatia European judo chapion in 2012 in the category up to 70 kg

Fight Site - Poraz Barbare Matić u četvrtfinalu, preostaje joj borba za  brončanu medalju
Fight Site - Poraz Barbare Matić u četvrtfinalu, preostaje joj borba za brončanu medalju

Barbara MATIC / IJF.org

Fight Site - Barbara Matić ponovno briljira: Splićanka je osvojila srebro  na jednom od najvećih judo turnira
Fight Site - Barbara Matić ponovno briljira: Splićanka je osvojila srebro na jednom od najvećih judo turnira

JudoInside - News - Barbara Matic writes history with first World title for  Croatia
JudoInside - News - Barbara Matic writes history with first World title for Croatia

Barbara Matic: A New Feeling / IJF.org

Fight Site - 26-godišnja Splićanka Barbara Matić postala svjetska prvakinja  u judu
Fight Site - 26-godišnja Splićanka Barbara Matić postala svjetska prvakinja u judu

Sportske novosti - Barbara Matić u stilu Janice Kostelić, zlatna i s jednom  rukom, Lara Cvjetko osvojila brončanu medalju
Sportske novosti - Barbara Matić u stilu Janice Kostelić, zlatna i s jednom rukom, Lara Cvjetko osvojila brončanu medalju

Barbara Matić - Home | Facebook

Barbara Matić obranila naslov svjetske prvakinje, Lara Cvjetko osvojila  srebro – CroRing
Barbara Matić obranila naslov svjetske prvakinje, Lara Cvjetko osvojila srebro – CroRing

Barbara Matić u srijedu otvara olimpijski judo turnir za Hrvatsku - Radio  Dalmacija
Barbara Matić u srijedu otvara olimpijski judo turnir za Hrvatsku - Radio Dalmacija

Slobodna Dalmacija - Brigita ide Barbarinim stopama: na tatamiju s  medaljama, na FESB-u ocjenama, sada i u redovima u MORH-a
Slobodna Dalmacija - Brigita ide Barbarinim stopama: na tatamiju s medaljama, na FESB-u ocjenama, sada i u redovima u MORH-a

Barbara Matić uoči nastupa u Taškentu: To je još samo jedan Grand Slam u  nizu – CroRing
Barbara Matić uoči nastupa u Taškentu: To je još samo jedan Grand Slam u nizu – CroRing

JUDO: Barbara Matić u Rio ide po medalju – NACIONAL.HR

Judo: Barbara Matić osvojila Grand Slam u Budimpešti – NACIONAL.HR

Hrvatski judo savez

Jutarnji list - Barbara Matić: 'Slaba sam na štikle i nakit, ali dečko me  osvojio nečim sasvim drugačijim'
Jutarnji list - Barbara Matić: 'Slaba sam na štikle i nakit, ali dečko me osvojio nečim sasvim drugačijim'