Home

svet majka janjetina judo klub medvedgrad stenografija Lijen Decimal

Naslovnica - Akademski judo klub “Mladost” Zagreb

Judo klub Zadar uspješan na turniru u Splitu: ubrali su tri zlatne medalje!  — eZadar.hr
Judo klub Zadar uspješan na turniru u Splitu: ubrali su tri zlatne medalje! — eZadar.hr

Održano juniorsko prvenstvo Hrvatske u judu na kojem je nastupio Judo klub  "Istarski borac" - Pulska Svakodnevnica
Održano juniorsko prvenstvo Hrvatske u judu na kojem je nastupio Judo klub "Istarski borac" - Pulska Svakodnevnica

176. emisija Školska liga Taekwondo klub Medvedgrad - YouTube

Judo kup Željko Higl 2018.” okupio brojne natjecatelje iz Hrvatske i drugih  zemalja | Novosti.hr
Judo kup Željko Higl 2018.” okupio brojne natjecatelje iz Hrvatske i drugih zemalja | Novosti.hr

Brodski TKD klub "In-Nae" sa natjecanja se kući vratio s čak 24 osvojene  medalje
Brodski TKD klub "In-Nae" sa natjecanja se kući vratio s čak 24 osvojene medalje

Kondor Open 2022 - Medvjedi 1. Ekipno! - Taekwondo Medvedgrad

19. polaganje za učeničke pojase - Taekwondo Medvedgrad

Vijesti iz kluba Archives - Page 4 of 5 - Judo klub Rijeka

Judo klub Medvedgrad Zagreb - Subotu 9.11. smo proveli na Kupu Jaske. Dan  pun navijanja, probijanja granica, prvih natjecateljskih koraka i prvih  pobjeda, okrunili smo s🥇🥈🥉🥉🥉🥉, tri 5. mjesta, pet 7. mjesta
Judo klub Medvedgrad Zagreb - Subotu 9.11. smo proveli na Kupu Jaske. Dan pun navijanja, probijanja granica, prvih natjecateljskih koraka i prvih pobjeda, okrunili smo s🥇🥈🥉🥉🥉🥉, tri 5. mjesta, pet 7. mjesta

Judo kup Željko Higl 2018.” Solinjanima tri zlata | Solin Live

Judo klub Medvedgrad Zagreb

Novi pojesevi u klubu – Taekwondo klub Čigra

JUDO KLUB KVARNER - RijekaRužićeva ul. 7, 51000, Rijeka

Nazor - Judo kamp i Kazou u Crikvenici,Aroeven, Donell i Point Camp u  Savudriji, Judo klub Jaska, TKD Medvedgrad, KK Cedevita, TKD Kondor i  Plesni kamp u Velom Lošinju,Djeca Grada Vukovara u
Nazor - Judo kamp i Kazou u Crikvenici,Aroeven, Donell i Point Camp u Savudriji, Judo klub Jaska, TKD Medvedgrad, KK Cedevita, TKD Kondor i Plesni kamp u Velom Lošinju,Djeca Grada Vukovara u

JudoManager Portal

Uspješan vikend osječkih boraca — SIB.hr

Judo klub Medvedgrad Zagreb - Jučer su naši judaši branili boje kluba na  Black belt Openu. Osvojili su 7 medalja, a Ella je proglašena najboljom  natjecateljicom u uzrastu do 14 godina 💪🥇🥇🥈🥈🥉🥉🥉 | Facebook
Judo klub Medvedgrad Zagreb - Jučer su naši judaši branili boje kluba na Black belt Openu. Osvojili su 7 medalja, a Ella je proglašena najboljom natjecateljicom u uzrastu do 14 godina 💪🥇🥇🥈🥈🥉🥉🥉 | Facebook

JUDO KLUB ISTARSKI BORAC | Medulin FM

Taekwondo klub Medvedgrad - recenzije, fotografije, broj telefona i adresa  - Tečajevi u Zagreb - Nicelocal.com.hr
Taekwondo klub Medvedgrad - recenzije, fotografije, broj telefona i adresa - Tečajevi u Zagreb - Nicelocal.com.hr

1.Hrvatska judo liga-seniorke

Hrvatski judo savez

JUDO KLUB ZRINSKI Petar Balunović osvojio dva zlata i proglašen najboljim  natjecateljem turnira — eMedjimurje.hr
JUDO KLUB ZRINSKI Petar Balunović osvojio dva zlata i proglašen najboljim natjecateljem turnira — eMedjimurje.hr