Orkestar Zlatna Harmonika - Narodna Kola Za Svaku Priliku

Vedad Husomanović pobijedio na festivalu harmonike "Zlatna dirka - prva  harmonika Vojvodine"
Vedad Husomanović pobijedio na festivalu harmonike "Zlatna dirka - prva harmonika Vojvodine"

ZLATNE HARMONIKE" KRALJEVA - YouTube

Festival „Zlatne harmonike Kraljeva“ • N2

IVANOVO: Na ovogodišnjem festivalu "Zlatna dirka" i koncert Marinka Rokvića  | 013 info
IVANOVO: Na ovogodišnjem festivalu "Zlatna dirka" i koncert Marinka Rokvića | 013 info

Festival "Zlatna Dirka" - Prva harmonika Vojvodine - Cilj festivala je da  promoviše i afirmiše narodno-izvorno stvaralaštvo, kao i da motiviše i  podstiče takmičarski duh mladih talenata. Ivanovo po treći put otvara
Festival "Zlatna Dirka" - Prva harmonika Vojvodine - Cilj festivala je da promoviše i afirmiše narodno-izvorno stvaralaštvo, kao i da motiviše i podstiče takmičarski duh mladih talenata. Ivanovo po treći put otvara

Prva harmonika Srbije – Dobrodošli u Sokobanju

Završen festival "Zlatna dirka" u Ivanovu | 013 info

Harmonika -Tomislav Latinkic zlatna harmonika SRBIJE 2006 - YouTube

Tri zlatna umetnika na harmonici birala svoje naslednike - KRUG

LEĐA PUCAJU I KADA SVIRAŠ NA HARMONICI OD 50.000 EVRA: Devetnaestogodišnji  Petar Dinčić osvojio zlatnu medalju na Svetskom kupu u Minhenu
LEĐA PUCAJU I KADA SVIRAŠ NA HARMONICI OD 50.000 EVRA: Devetnaestogodišnji Petar Dinčić osvojio zlatnu medalju na Svetskom kupu u Minhenu

Koncert "Zlatne harmonike Kraljeva": u rodnom gradu Miša Mijatović, Vlada  Panović, Aca Sofronijević - YouTube
Koncert "Zlatne harmonike Kraljeva": u rodnom gradu Miša Mijatović, Vlada Panović, Aca Sofronijević - YouTube

Srdjan Pavlovic Prva i Zlatna harmonika Srbije (ex Yugoslavije ) SKOLA  HARMONIKE (065 935 99 99) - YouTube
Srdjan Pavlovic Prva i Zlatna harmonika Srbije (ex Yugoslavije ) SKOLA HARMONIKE (065 935 99 99) - YouTube

MILAN NIKOLIĆ Zlatna harmonika Jugoslavije `95 - kolekc - Kupindo.com  (66951113)
MILAN NIKOLIĆ Zlatna harmonika Jugoslavije `95 - kolekc - Kupindo.com (66951113)

Počele pripreme za Prvu harmoniku Vojvodine „Zlatna dirka – Ivanovo 2022“ |  Vojvodina uživo
Počele pripreme za Prvu harmoniku Vojvodine „Zlatna dirka – Ivanovo 2022“ | Vojvodina uživo